Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Sprzedaż
Przygotuj mieszkanie do szybkiej sprzedaży

Decyzja o sprzedaży mieszkania czy domu to poważny krok w życiu. Należy do tego podejść starannie. O sukcesie decyduje dobre ogłoszenie, które przyciągnie potencjalnych nabywców oraz wygląd lokum.


Sklep turystyczny – różne strategie, różne wyniki

Kto chce prowadzić sklep turystyczny, musi zdefiniować swoją pozycję na rynku. Odpowiedzieć sobie na pytania dotyczące asortymentu. Jakie strategie można przyjąć i czym się charakteryzują? 


Biżuteria myśliwska - element kultury łowieckiej

Łowiectwo od zawsze towarzyszy człowiekowi. W dzisiejszych czasach stało się jednak nie obowiązkiem, lecz stylem życia, kontynuacją tradycji...


Funkcjonowanie i działalność firm kurierskich w Polsce

Polacy już od wielu lat planując jakiekolwiek zakupy korzystają z ofert sklepów czy aukcji internetowych. Dzięki temu udaje się im zaoszczędzić znaczne sumy pieniędzy a także jest to o wiele wygodniejszym rozwiązaniem, ponieważ w zaciszu własnego domu możemy zakupić potrzebną nam rzecz a za kilka dni otrzymamy ją pod same drzwi. Dzięki temu rozwinęła się również branża firm kurierskich, którym z roku na rok przybywa przesyłek, które trzeba szybko dostarczyć w wyznaczone miejsce.Chcesz sprzedać dom?

Jeżeli chcesz sprzedać dom, a nie bardzo wiesz, jak się za to zabrać, w dzisiejszym wpisie odnajdziesz kilka podstawowych, ale kluczowych informacji na ten właśnie temat.


Ustawa deweloperska - główne założenia

Sejm zatwierdził dokument, sankcjonujący innowacje na rynku nieruchomości. Ostatni tego typu akt prawny powstał ponad dziesięć lat temu, polska gospodarka czekała więc na spore zmiany i istotne wytyczne. Czy udało się je przedsięwziąć?


Ceny mieszkań spadają - Czy na pewno?

Rynek nieruchomości może mieć jakiś ukryty cel w podbijaniu i pogłębianiu aktualnej sytuacji sprzedażowej. Pod młotek idą nowe budynki, z mieszkaniami przeznaczonymi do natychmiastowego wprowadzenia się i wygodnego funkcjonowania. Ceny są o 40 % niższe niż przed 2010 rokiem! Jak to możliwe?


Małe mieszkanie w blokach - stare standardy, nowa epoka

Pozornie wiele się zmieniło: apartamentowce oferują nam mieszkania przestronne, dostosowane do potrzeb rodziny z dzieckiem, spełniające wymogi ludzi niepełnosprawnych oraz uwzględniają wszelkie wytyczne BHP.


Jakie gadżety reklamowe i dla kogo?

Marketing produktów i usług jest, przy dużej konkurencji, tak istotną rzeczą, że nie sposób go zignorować. Wielkie bilbordy i reklamy w mediach pochłaniają ogromne koszty i nie w każdym przypadku są skuteczne.


Wirtualne call center

Swoista alternatywa dla klasycznego „call center”. WCC nie wymaga zakupu oprogramowania, jak i nabywania dodatkowego sprzętu. By zainicjować taką usługę, potrzeba jedynie komputera z dostępem do Internetu oraz mikrofonu i słuchawek.


CRM w call center - reguły działania

„System relacji z klientami” – tak, dosłownie można przetłumaczyć skrót CRM, oznaczający „customer relationship management”. Chodzi, oczywiście, o zarządzanie owymi relacjami oraz o wykorzystanie do tego celu niezbędnych procedur i narzędzi, istotnych w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich.


Jak kupic jak sprzedać mieszkanie?

Jak znaleźć lub sprzedać mieszkanie? Szukać klienta na własną rękę czy może skorzystać z usług biura nieruchomości?
Powered by ArticleMS from ArticleTrader