Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


SprzedażTekstylia hotelowe - jak wybrać?

Jednym z najważniejszych elementów wystroju hotelu, który wpływa na komfort, a więc i zadowolenie gości, są bez wątpienia tekstylia. W tym artykule podpowiem Wam na co zwrócić uwagę przy ich wyborze.


Kupujemy odzież dla pracowników

Oferta odzieży roboczej w sklepach bhp, jest bardzo duża. Wybierając odzież zwracajmy uwagę na ich wysoką jakość a nie tylko na cenę, przestrzegają eksperci.Sklepy internetowe vs tradycyjne

Sklepy internetowe coraz częściej wygrywają rywalizację ze sklepami stacjonarnymi. Dlaczego tak się dzieje, skąd tak duża popularność sprzedaży przez internet?


Sprzedaż spółki z o.o.

Jesteś właścicielem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i nie chcesz już jej dalej prowadzić? Uznałeś, że czas coś zmienić i chcesz od dziś zacząć nowy etap w swoim życiu? A może znalazłeś jakąś lepszą pracę?


Kontrola jakości obsługi w handlu detalicznym

Dawniej mieliśmy w każdym sklepie „Książkę życzeń i zażaleń”, służącą do kontroli jakości obsługi. Obecnie dysponujemy innymi narzędziami - bardziej wiarygodnymi i dokładniejszymi. 


Dlaczego korzystamy z wyprzedaży?

Wyprzedaże są nie lada gratką dla osób lubiących zakupy – to nie ulega wątpliwości. Czekamy z niecierpliwością na kolejne okazje cenowe, ale czy to się opłaca?Dlatego opłaca się kupować w Internecie

Coraz więcej kupujących dostrzega plusy wynikające z kupowania w sieci. Dziś nawet dzieci wiedzą, iż w Internecie kupuje się taniej. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, że nie tylko niskimi cenami Internet zwabia wciąż nowych klientów.


Drobne kradzieże - zmora spędzająca sen z powiek właścicieli sklepów.

Dzisiejsze czasy, pełne komercjalizacji, pośpiechu w pogoni za lepszym bytem sprawiają, że coraz częściej i liczniej pojawiają się amatorzy poprawy swojego stanu którzy idą na skróty. Drobni złodzieje bo o nich mowa, czy można się przed nimi ustrzec - dobre pytanie...


Wygląd ma znaczenie!

Jak Cię widzą, tak Cię piszą – to prawda, którą każdy z nas słyszy od najmłodszych lat. Już przedszkolakom wpaja się kardynalne zasady schludnego, porządnego wyglądu: uprasowane ubranie, czyste paznokcie, starannie uczesane włosy.


Mieszkanie od dewelopera

Deweloperzy prowadzą wielkie inwestycje niemal w każdym mieście w Polsce. Tam, gdzie są ludzie, poszukujący mieszkania, są i deweloperzy gotowi te mieszkania wybudować. Czy warto jednak kupować mieszkanie od dewelopera? Na co trzeba zwrócić uwagę odbierając takie mieszkanie?


Dobre ogłoszenie sprzedaży – co powinno zawierać

Pisanie ogłoszenia wydaje się rzeczą niezwykle prostą, tak prostą, że każdy powinien bez problemu sobie poradzić z tym zadaniem. Tymczasem jeżeli przychodzi ten moment, że musimy je zdefiniować stanowi to dla nas potworną trudność.


Pośrednicy w sprzedaży nieruchomości

Jeżeli chciałbyś sprzedać nieruchomość bądź działkę a nie masz czasu na promocję swojej oferty, jeżeli nie chcesz odbierać tysiąca telefonów i każdemu z interesantów odpowiadać na mnóstwo pytań powinieneś skorzystać z pomocy fachowców w tej dziedzinie.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader