Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Biznes » Small-biznes » 4 pomysły jak zarobić pieniądze w czasie kryzysu

4 pomysły jak zarobić pieniądze w czasie kryzysu

autor: fighter | artykuł do pobrania

zamieszczono: 25.01.2012 21:31, przeczytano razy: 1149, słów: 398


Bez względu na to czy mamy teraz do czynienia z recesją czy z depresją, czasy są ciężkie. Mnóstwo ludzi szuka sposobów na zarobienie pieniędzy. Jeżeli spróbowałeś już wszystkich konwencjonalnych metod na zarobienie to być może najwyższy czas spróbować tych niekonwencjonalnych?


Co robisz w sytuacji gdy wszystko dookoła drożeje, nie masz żadnych innych źródeł przychodu oprócz wypłaty, której wysokość nie wzrasta? Jak możesz każdego miesiąca opłacać rachunki, gdy zostaje ci coraz mniej pieniędzy a rachunków coraz więcej? Łatwe to nie jest. Możliwe, że myślisz o podjęciu dodatkowej pracy? Ale to w obecnej sytuacji gospodarczej też nie jest takie proste.

 Jeżeli masz wrażenie, że próbowałeś już wszystkiego, to poniżej znajdziesz kilka pomysłów, które mogą okazać się odpowiednie dla Ciebie. Rzecz jasna nikt nie powinien ryzykować więcej pieniędzy niż ma w posiadaniu lub robić coś co postrzega jako nieodpowiedni sposób na to jak zarobić pieniądze. Możliwe jednak, że któryś z poniższych pomysłów okaże się bardzo dobry dal osoby w sytuacji podobnej do twojej.

 1.  Zacznij wynajmować pokój w swoim mieszkaniu lub domu co ułatwi Ci spłacanie kredytu hipotecznego. Może okazać się to nadzwyczaj dobry pomysł jeżeli mieszkasz w pobliżu szkoły wyższej. Masz wtedy możliwość wynająć pokój studentowi i dostawać  kilkaset złotych co miesiąc niewiele robiąc.

 2. W sytuacji, gdy twoja nieruchomość znajduje się w turystycznej miejscowości weź pod uwagę przeprowadzenie się gdzie indziej i wynajmowanie jej turystom.

 3. Przeglądnij oferty dla freelancerów. Stworzenie  artykułu, który możesz sprzedać za 5 zł trwa ok. 30 min. Jeżeli się „sprężysz” i stworzysz artykuł w 15 min to w godzinę możesz zarobić 20 zł co jest całkiem przyzwoitą kwotą za pracę dodatkową.

 4. Poszukaj w sobie talentu, za który ktoś  będzie skłonny zapłacić. Jeżeli np. dobrze gotujesz, jesteś świetny w  ogrodnictwie czy majsterkowaniu opublikuj ogłoszenie w lokalnej gazecie. Jeśli możesz to zacznij uczyć tych swoich umiejętności, a będziesz mógł zarobić  jeszcze więcej pieniędzy.

 Najważniejsze to użyć swojej  kreatywności. Przestań myśleć, że jedyną rzeczą, którą możesz wykonywać jest to co zawsze robiłeś. Mnóstwo osób dopiero wtedy gdy zostaje zwolnionych z pracy odkrywa to co naprawdę chce i lubi robić. Bardzo często utrata pracy  okazuje się błogosławieństwem.powiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader