Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Small Biznes
Jak zarejestrować własną firmę?

Założenie własnej firmy wiąże się z pewnymi wymogami jakie trzeba spełnić. Jednym z takich wymogów jest rejestracja firmy. Jak i gdzie zarejestrować własną działalność gospodarczą? 


6 powodów, dla których warto założyć własną firmę

Kolejny raz zmieniasz pracę i wciąż nie robisz tego, co dałoby ci satysfakcję i wymarzone pieniądze? Może czas pomyśleć o założeniu własnej firmy? Stracić możesz niewiele, a zyskać bardzo dużo. 


5 kroków do założenia własnej firmy

Własna firma marzy się niejednemu. Nie jest to marzenie, które nie może się spełnić. Trzeba tylko wziąć pod uwagę parę aspektów i dobrze przemyśleć sprawę. Od własnej działalności dzieli cię 5 kroków.


Gdzie warto założyć biuro nieruchomości

Biuro nieruchomości to nic innego jak jedna z firm usługowych. Świadczy ono usługi z zakresu nieruchomości. Zajmuje się promocja i sprzedażą domów, mieszkań, działek, pośredniczy w kupnie i poszukiwaniu lokum. Czy jest to opłacalny biznes?Mieszkanie siedzibą firmy

Zdecydowanie się na założenie firmy to ważny krok w karierze zawodowej. Może sprawić, że przedsiębiorca zacznie piąć się w górę, albo wyląduje z hukiem na dnie. Dlatego jedną z ważniejszych kwestii jest mądre rozplanowanie budżetu.


Jak zwiększyć prestiż małej firmy?

W niektórych branżach prestiż ma istotne znaczenie, bo przekłada się na sprzedaż produktów. Nawet małe firmy muszą dbać o wizerunek. Dziś nie sprzedaje się tylko produktu, ale także markę.


Barman z Domu Whisky opowiada o urokach swego zawodu, o specyfice pracy

Szymon Guz, udziałowiec i pracownik firmy z Jastrzębiej Góry, opowiada, jak działa słynna nadmorska destylarnia i ile trudu oraz pasji trzeba włożyć, by powstał najwyższej klasy alkohol.


Dom Whisky w Jastrzębiej Górze

Nad morzem, w pięknych okolicznościach przyrody, powstał nietypowy przybytek dobrego smaku, w którym - jak zachwalają właściciele firmy - serwuje się najlepszy alkohol świata


4 pomysły jak zarobić pieniądze w czasie kryzysu

Bez względu na to czy mamy teraz do czynienia z recesją czy z depresją, czasy są ciężkie. Mnóstwo ludzi szuka sposobów na zarobienie pieniędzy. Jeżeli spróbowałeś już wszystkich konwencjonalnych metod na zarobienie to być może najwyższy czas spróbować tych niekonwencjonalnych?


Czy usuwanie graffiti to dobry biznes?

Kto chce, może spróbować. Czeka go albo chwała czyściciela miasta, albo sromotna porażka, której ostatecznym efektem będzie dług, bankructwo i zgrzytanie zębów. Co znaczy, że usuwanie graffiti to ciekawa branża.


EkoBiuro

Jak prorokują eksperci rynku nieruchomości, coraz częściej ,,zielone budynki" będą przyciągać inwestorów i naturalnie wpisywać się w zabudowę miast. Obiekty te projektuje się je w oparciu o standardy zrównoważonego rozwoju, są ekologiczne i... wychowawcze.


Dotacje z UE na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Wiele osób nie decyduje się na rozpoczęcie działalności gospodarczej ze względu na niski lub żaden wkład własny w rozwój biznesu. Właśnie dla nich co roku przyznawane są pieniądze z Powiatowych Urzędów Pracy i Unii Europejskiej na otwarcie i rozwój.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader