Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Biznes » Reklama » Pozycjonowanie stron www.

Pozycjonowanie stron www.

autor: DaydreamART | artykuł do pobrania

zamieszczono: 29.07.2014 17:10, przeczytano razy: 546, słów: 326


W XXI wieku, wśród milionów strony internetowych, jednym ze sposóbów wyróżnienia się z tłumu jest pozycjonowanie. Pozycjonowanie stron jest niezwykle istotne dla końcowego sukcesu działania naszej witryny.


Strona internetowa z atrakcyjną grafiką, przejrzystą strukturą i zgrabnie ubranym w słowa tekstem nie zostanie zauważona, a właściwie nie trafi do wielu odbiorców, jeżeli nie będzie pozycjonowana i to w sposób skuteczny. Pozycjonowanie polega na umieszczaniu strony wśród pierwszych wyników w wyszukiwarkach. Im wyższa pozycja witryny internetowej w rankingach wyszukiwarek, tym więcej osób dowiaduje się o istnieniu strony i rośnie liczba jej odwiedzin. Rosnąca liczba osób odwiedzających stronę to większe szanse na zwiększenie popularności strony i pozyskanie klientów. Reklama w prasie, telewizji lub radiu jest znacznie droższa niż pozycjonowanie, a nie daje tak spektakularnych rezultatów.

 


Kwestię pozycjonowania najlepiej powierzyć profesjonaliście, ponieważ złym pozycjonowaniem można sobie dodatkowo zaszkodzić. Przed podjęciem decyzji o zleceniu pozycjonowania należy dokładnie zapoznać się z ofertą danej firmy. Najlepiej porównać kilka propozycji. Kierowanie się najniższą ceną nie jest dobrym wyborem. Jeżeli wykonawca obiecuje szybko doskonałe wyniki, to bezpieczniej go ominąć. W pozycjonowaniu chodzi o długotrwałe rezultaty, a takie wymagają czasu.  Nie jest to działanie o charakterze jednorazowym. Najbardziej wiarygodne są firmy, które nie pobierają opłaty z góry, ale dopiero za uzyskane rezultaty.

Internauci, szukając interesujących ich wiadomości, wpisują w wyszukiwarki internetowe określone frazy, które są bardzo powtarzalne. Właśnie stosowane przez nich określenia wykorzystuje się jako frazy kluczowe do pozycjonowania. Bardzo ważne jest dobranie jak najbardziej trafnych fraz. Strony internetowe mogą być pozycjonowane na różną ilość fraz. Kilka trafnie wyselekcjonowanych fraz sprawi, że promocja strony będzie pomyślna. Wyborem fraz zajmuje się firma pozycjonująca, która dysponuje narzędziami wskazującymi, które z fraz będą najbardziej korzystne w pozycjonowaniu strony klienta. Najbardziej popularne frazy nie zawsze są najlepszymi. Niemniej jednak muszą to być frazy często wpisywane przez Internautów.

o Autorze

Piotr Solarek DaydreamART - Strony internetowe Łódźpowiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader