Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Reklama
Jak otworzyć własną agencję reklamową?

Rynek reklamy w Polsce cały czas prężnie się rozwija. Wraz z rosnącą liczbą firm oraz przedsiębiorców, zwiększa się liczba poszukujących skutecznych form promowania swojej działalności. Korzystanie z zewnętrznych usług stwarza możliwości prowadzenia własnego biznesu nowym osobom.


Copywriting, czyli jak pisać dobre oferty

Rzucający się w oczy i wpadający w ucho tekst reklamowy to coś, co zawsze jest godne pożądania przez firmy, które pragną przyciągać coraz to nowych klientów.


Kalendarze jako forma reklamy

Kalendarze to wspaniały wybór dla reklamy nowego produktu czy też firmy a zarazem wspaniały prezent dla pracowników i klientów ponieważ kalendarz jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego biura jak i domu.


DTP - projektowanie graficzne do druku

Artykuł dla początkujących entuzjastów grafiki komputerowej. Ma on pomóc w rozpoczęciu kariery grafika przy składzie publikacji i przygotowaniu ich do druku.Kalendarze reklamowe jako forma promocji Twojej firmy

Obecnie jest to jak najbardziej możliwe zarówno w przenośni, jak i dosłownie. To jedna z najlepszych i kreatywnych form promocji przedsiębiorstwa oraz zaprezentowania jego usług i produktów. Tym bardziej, że jest w czym wybierać, jeśli chodzi o rodzaje kalendarzy.


Jak działa Digital Signage?

Digital Signage to nowa technologia w świecie reklamy i marketingu. To interaktywna forma prezentacji określonych treści, które mogą być wprowadzane do komputera zdalnie i wyświetlane w dowolnym miejscu.


Spoty reklamowe whisky

Chivas Regal to jedna z najbardziej znanych marek szkockiej whisky. Jakość trunku idzie w parze z jakością spotów reklamowych, które są dopracowane w każdym calu.


Polskie reklamy z importowanymi gwiazdami

„Reklama dźwignią handlu” - takie hasło znane było już w czasach, kiedy królowała gospodarka sterowana centralnie. Dzisiaj, slogan ten nabiera zwiększonej mocy, bo w tych czasach sprzedanie czegokolwiek bez działań marketingowych graniczy z cudem.


Nieudane reklamy z udziałem celebrytów

Nie każda reklama z udziałem znanej i popularnej osoby musi być strzałem w dziesiątkę. Przekonali się o tym niektórzy producenci, którzy nie przemyśleli strategii marketingowej lub samego kształtu reklamy. Oto kilka przykładów na zepsucie spotu.


Oryginalna reklama ambient

Reklama zewnętrzna, ale nie tylko taka, by była skuteczna, musi być oryginalna. Na tym polu wygrywa reklama ambient, która jest właśnie takim nieszablonowym podejściem do reklamy.


Reklamy whisky - nowe marki, nowe pomysły

Są różne: dowcipne, eleganckie, opatrzone metaforą lub zawierające prowokacyjne mrugnięcie okiem do widza. Mają przekonać nas, że na picie whisky zawsze jest dobry czas. I że smak tego trunku jest niepowtarzalny – jak promujące go reklamy.


Reklama na Facebooku (za)bardzo ukryta

Od jakiegoś czasu niepokój wśród użytkowników Facebooka wzbudzała informacja, że reklamy będą pojawiać się na Tablicy i mieszać się z wpisami naszych znajomych. Teraz wiadomo, że tzw. Featured Stories staną się faktem. Co z pogłosek krążących na ich temat jest prawdą, a co mitem?
Powered by ArticleMS from ArticleTrader