Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Public RelationsJak wybrać dobrą agencję PR dla swojej firmy?

Wybór agencji pr jest ważnym krokiem dla rozwijającej się firmy. Budowanie pozytywnego wizerunku oraz prowadzenie profesjonalnej komunikacji zostaje przekazane w obce ręce. Jest to jednak nieuniknione w sytuacji gdy przedsiębiorstwo myśli o rozwoju oraz poszerzaniu swoich kompetencji.


Zawód PR-owiec

Kontakty z mediami, organizowanie konferencji prasowych, praca z ludźmi i organizacja imprez. To wszystko należy do zadań PR-owca. Wiele osób uważa, że każdy może pracować w tym zawodzie, ale nie jest to prawda. Dlaczego?Internet Public Relations

Pozycjonowanie pod kątem wyszukiwarek swego czasu był tanim i dobrym sposobem pozyskania klientów. Z każdym rokiem jednak wydatki na pozycjonowanie rosną, co jest związane z wprowadzaniem nowych algorytmów wyszukiwania przez wyszukiwarki, i ogólną konkurencją na rynku.


Telewizory Philips okrzyknięte światową ikoną stylu

Aż dwa telewizory marki Philips uhonorowano Red Dot Award Design 2012 – prestiżową nagrodą wiodącego konkursu wzorniczego na świecie. Jury doceniło niepowtarzalny styl i precyzję wykonania telewizorów DesignLine Tilt TV oraz LED Cinema 21:9 z serii Gold.


Jak zorganizować udaną konferencję

Konferencja określana jest jako zebranie, posiedzenie pewnej ilości osób w celu omówienia określonych zagadnień, inaczej mówiąc jest to narada.


Jaki prezent dla partnera biznesowego?

Funkcjonowanie każdej firmy w dużym stopniu uzależniona jest od kontaktów z partnerami biznesowymi, dlatego należy utrzymywać z nimi jak najlepsze relacje. „Robienie interesów” to nie tylko podpisywanie umów, ale także kształtowanie wizerunku własnej firmy oraz podtrzymywanie licznych kontaktów.Genesis, czyli dojrzewanie pijarowca

Praca we wrocławskiej agencji PR to dla niektórych złapanie pana Boga za nogi, a dla tych mocno i kurczowo trzymających się ziemi możliwość wpływania na losy świata. Może nie w globalnej skali (nie każdy na starcie otrzymuje etat w Coca Coli), lecz przynajmniej na swoim podwórku.


Jak zorganizować konferencję?

Przed osobami zajmującymi się organizacją konferencji stoi nie lada wyzwanie. W zależności od jej rodzaju i ilości uczestników, poziom trudności rośnie lub spada. Jednak przy przygotowywaniu nawet niedużego wydarzenia, należy pamiętać o kilku zasadach.


W czym tkwi fenomen Apple?

W jakikolwiek zakątek świata byśmy się nie wybrali, niemal każdy napotkamy przez nas człowiek z pewnością słyszał o Apple. Produkty tego potentata na rynku elektroniki podbiły rynek, wykorzystuje się je do pracy, służą rozrywce, nauce – jednym słowem są idealne.


Desiderata - forma duszy leku

Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj, jaki spokój można znaleźć w ciszy. O ile to możliwe, bez wyrzekania się siebie, bądź na dobrej stopie ze wszystkimi.


Co specjaliści od marketingu i public relations POWINNI wiedzieć o pozycjonowaniu

Zacznijmy od podstaw - pozycjonowanie pozwala dotrzeć z informacją o ofercie do klienta poszukującego danego rozwiązania czy odpowiedniego partnera biznesowego, dlatego jest narzędziem efektywnym handlowo. Pozycjonowanie wpływa na to, na którym miejscu w wynikach wyszukiwania internauta zobaczy odnośnik do strony naszej firmy po wpisaniu w okno wyszukiwarki określonych zwrotów.


Jak tygodniki dla kobiet podnoszą swoją sprzedaż?

W jaki sposób popularne wydawnictwa próbują przekonać do zakupu jak największą liczbę czytelników? Co przyciąga i skłania do kupna czytelniczki?
Powered by ArticleMS from ArticleTrader