Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Biznes » E-biznes » Co trzeba wiedzieć zakładając sklep z zabawkami

Co trzeba wiedzieć zakładając sklep z zabawkami

autor: Ztelona | artykuł do pobrania

zamieszczono: 23.04.2014 20:22, przeczytano razy: 666, słów: 397


Jeżeli zdecydowałeś się otworzyć sklep z zabawkami, trzeba spojrzeć na to przedsięwzięcie nie tylko z punktu widzenia przedsiębiorcy, księgowego, menedżera itp., ale także popatrzeć na swój przeszły sklep oczyma dziecka. 


Świat dziecka zawsze wymaga specjalnego podejścia ze strony dorosłych. Przecież można przekonać dziecko do czegokolwiek  poprzez  szantaż czy zastraszania. Ale również można pokonać każdą sytuację za pomocą go ulubionych gier fabularnych. Oczywiście, jeżeli chodzi o dzieci, ich rodziców i sklep, to raczej dzieci zmuszają dorosłych zrobić to czego chcą same dzieci, ale to tylko niuanse, podstawowe zasady są niezmienne. 

Tak, na etapie przygotowania najpierw trzeba znaleźć fachowego projektanta oraz zamówić u profesjonalnego webmastera tworzenie sklepu internetowego. W tym czasie jak będziesz pracować z pierwszym nad tworzeniem prawdziwego "świata dziecka", drugi przygotuje wersje elektroniczną nowego sklepu.

Po pierwsze, należy zawsze myśleć o wyglądzie swego sklepu. Jeżeli zaplanowano jest kilka lokali handlowych, dobrze jest wyposażyć każdy wydział w elementy popularnych bajek, a jednocześnie nie zapominać, że sklepy dla dzieci odwiedzają zarówno jak chłopaki tak i dziewczęta. Można nawet podzielić sklep na dwie części, jedna będzie dla miłośników samochodów, a druga dla tych, którzy uwielbiają lalki. Jeśli zwrócić uwagę na istniejące największe sklepy z zabawkami, można zauważyć  podobną tendencję do podziału na różne części.

Nie jest żadną tajemnicą, że ludzie coraz częściej dokonują zakupów przez internet, zwłaszcza duże zakupy. W przypadku z zabawkami dla dzieci sytuacja jest podobna. Dlatego w swoim sklepie na pierwszym planie powinny zostać ustanowione tanie, łatwo dostępne dla przeciętnego kupującego towar. Natomiast zabawki duże i drogie (we wszystkich znaczeniach tego słowa) mogą być umieszczone na wystawach i tylnych półkach, dla tego, aby chronić je przed kurzem i zanieczyszczeniami, a także przed ewentualnym uszkodzeniem. Wychodząc z powyższego, można wywnioskować –wystarczystworzyć swójsklep internetowy z zabawkami. A w przypadku sklepów internetowych, liczyć  trzeba nie na sprzedaż baniek mydlanych i kolorowanek, a położyć nacisk na droższe produkty.

Przy tym należy traktować oba rodzaje swego sklepu, jako całość: w sklepie stacjonarnym dla wszystkich nabywcy oferować wizytówki i broszury z adresem sklepu internetowego, a użytkownikom sklepu internetowego udzielać  wszelkiego rodzaju rabaty i propozycji odwiedzić sklep stacjonarnym w Twoim mieście. Uwierz mi, jeżeli dopracować i przemyśleć każdy szczegół, to nowy biznes bardzo szybko przyniesie wspaniałe rezultaty.

 

o Autorze

Tworzenie sklepów internetowych | http://sklepper.pl | Eleonora Kosar | eleonora@zteel.compowiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

5.0/5(1 votes)komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader