Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:Biznes

wszystko związane z Biznesem


Płatności przez Internet? Poznaj 7 nowych zasad bezpieczeństwa

Cyberprzestępcy nie ustają w wysiłkach tworząc nowe i niestety często skuteczne sposoby pozwalające włamać się na konto bankowe i dokonać kradzieży pieniędzy. Jak ustrzec swój majątek przed cyberatakiem?


Wspomnienia na pocztówce i produkt reklamowy

Każdy pewnie już zdążył zauważyć, że standardowe, papierowe kartki odchodzą w zapomnienie. Mimo to odegrały one w naszej historii bardzo ważną rolę i nie należy o tym zapominać. 


Potęga e-commerce

Na chwilę obecną w Internecie można kupić tak naprawdę wszystko. Polska zaliczana jest aktualnie do najszybciej rozwijających się rynków w Europie.


Klient pokocha Twoją ofertę…

Dobra oferta + dobre emocje klienta = sprzedaż Jeśli posiadasz już dobrą ofertę, to połowę roboty masz z głowy. Przedstawianie oferty klientowi to świetne pole do zastosowanie technik NLP w ebiznesie.Prowadzisz e-sklep i nie wiesz czym jest analityka internetowa?

Kluczem każdej efektywnej sprzedaży jest znajomość klienta, jego potrzeb, oczekiwań i możliwości. Analiza internetowa pozwala zdobyć tę wiedzę, a w efekcie – podejmować trafne decyzje biznesowe nastawione na wzrost wyników finansowych.


Jak utkwić w pamięci potencjalnego klienta

Przeciętnie bardzo szybko zapominamy wygląd oglądanej ulotki reklamowej. Jeszcze gorzej prezentuje się to, gdy mamy wskazać nazwę firmy. Dzieje się tak dlatego, że ulotki są do siebie zbyt podobne, przez co szybko nas nudzą. 


Czy wierzysz w to, co sprzedajesz?

Przez ostatnie 28 lat Blair Singer przeprowadził niezliczoną ilość warsztatów, które mają za zadanie pomóc ludziom rozwinąć ich umiejętności sprzedażowe. Wszystkie te warsztaty są skupione na rozwijaniu umiejętności osobistych i biznesowych. 


Tłumacz - brukselski urzędnik

  Któż by nie chciał, by jego zarobki osiągały pułap europejski? Jeśli jesteśmy zdeterminowani oraz mamy odrobinę szczęścia możemy spróbować swych sił podczas egzaminów, które pozwolą nam podjąć pracę w europejskiej stolicy.


Tanio i solidnie

O wyprodukowaniu jakiegokolwiek towaru tanim kosztem marzy każdy producent. A jeżeli jeszcze produkt ten będzie miał jakość odpowiadającą towarom z górnej półki, to nic tylko ręce z radości zacierać. Jak jednak do tego doprowadzić? 


Kobieta w branży e-commerce

Kobiety w branży e-commerce cenione sa nie tylko za doskonałe umiejętności organizacyjne, ale również za skupienie się na potrzebach Klientów. Już prawie co trzeci sklep internetowy, który odnosi sukces w branży e-commerce prowadzony jest właśnie przez kobiety!


Czy dobry hosting www może być tani?

Czy ty również ulegasz ofercie często reklamujących sie firm, płacąc za usługę znacznie więcej niż w konkurencyjnych firmach? Siła reklamy jest ogromna, a mniejsze firmy są czesto bardziej rzetelne i profesjonalne. 


Fotowoltaika – czysty zysk

Prowadząc własną firmę, każdy przedsiębiorca chciałby osiągnąć jak najwyższe zyski, a także wygenerować jak najniższe koszty związane z jej prowadzeniem. Wśród biznesowych trendów popularne w ostatnim czasie stało się prowadzenie firmy w sposób ekologiczny. 
Powered by ArticleMS from ArticleTrader