Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:Biznes

wszystko związane z Biznesem

Czym są Biura Informacji Gospodarczej

Często osoby zadłużone słyszą od swoich wierzycieli, że jeżeli nie oddadzą pieniędzy to zostaną wpisani na czarną listę dłużników. Czy jest, więc owa lista, którą nazywa się dodatkowo „czarną” ?.


Coraz więcej branż odchodzi od gotówki. Płatności online są wygodniejsze.

Dziś coraz częściej jesteśmy świadkami sytuacji, w których dochodzi do rezygnacji z płatności gotówkowych. Największa skala tego zjawiska występuje przeze wszystkim w firmach, dla których jedynym akceptowalnym standardem stają się płatności online.Outsourcing środowiskowy

Mnogość przepisów w zakresie norm ochrony środowiska sprawia, że interpretacja zagadnień związanych z ochroną środowiska jest coraz trudniejsza. W artykule opiszemy możliwości w zakresie outsourcingu środowiskowego.


Cwane Imperia XXI wieku - Plemię Parchów

Plemię Parchów to przedsiębiorcy, właściciele firm - bez względu na wielkość - zalegający z zapłatą za towar czy usługę innym podmiotom czy wypłatami dla pracowników. Najważniejsza cecha to, że robią to w sposób celowy, bezwzględny.


Stworzyć by lepiej tworzyć

Jak zwiększyć siłę rynkową firmy, której efektywność zależy w dużej mierze od pracy ludzi? Jak zrobić z miejsca pracy generator pomysłów oraz naturalne środowisko zasilające mózg w wodospad pomysłów? 


Jak oszukują nieuczciwi pośrednicy finansowi ?

Jako że codziennie mam styczność z sytuacjami dotyczącymi wszelkich usług finansowych bardzo często spotykam się z próbami naciągania ludzi poszukujących pożyczek. Jak najczęściej wyglądają tego typu oszustwa ?Rozwój branży transportowej

Transport jest bardzo prężnie rozwijającą się branżą gospodarki. Jako społeczeństwo coraz więcej kupujemy i  stąd zwiększa się zapotrzebowanie na profesjonalne usługi transportowe, które mogą być realizowane różnymi drogami.


Biuro rachunkowe i umowa z Klientem – co powinna zawierać?

Podstawową współpracy z danym biurem rachunkowym jest odpowiednio spisana umowa. Nie ma jednak określonego jej wzoru, ale są jasno określone elementy, które musi zawierać. Jakie to elementy? Jak powinna wyglądać poprawnie sformułowana umowa z biurem rachunkowym?


Czym jest drukarnia

Drukarnia to taki rodzaj instytucji, która na pewno nie jest czymś uniwersalnym. W ten sposób, bowiem żadnego ze zleceń nie wykonałaby w sposób właściwy.


Outsourcing informatyczny

W Polsce działa około 30 nowoczesnych centrów danych, przechowujących infrastrukturę informatyczną. Tzw. data center oferują szereg specjalistycznych usług – w tym dzierżawę i kolokację serwerów, ale także cloud computing.


Jak napisać tekst, który wciąga?

Piszesz właśnie tekst na bloga i chcesz maksymalnie zaciekawić czytelnika. Marzysz wręcz o tym, aby osoba czytająca nie tylko zwyczajnie przeczytała, ale absolutnie się „wciągnęła”. Chcesz również, aby czytelnik powrócił na Twój blog.


Błędy na magazynie, jak ich unikać?

Zgodnie z danymi publikowanymi przez Państwową Inspekcję Pracy, rokrocznie dochodzi do blisko 160 wypadków w miejscach magazynowania towarów. Mimo licznych akcji edukacyjnych, nagłaśniających kwestie związane z bezpieczeństwem pracy w magazynie, liczba tego typu zdarzeń nie spada.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader